דוגמה לדף פנימי

[vc_row][vc_column width=\"1/6\"][/vc_column][vc_column width=\"2/3\"][vc_empty_space height=\"10px\"][vc_custom_heading text=\"החלום לפתיחת המרכז\" font_container=\"tag:h4|text_align:right\" use_theme_fonts=\"yes\"][vc_separator color=\"custom\" align=\"align_right\" border_width=\"2\" accent_color=\"#265c70\"][vc_row_inner][vc_column_inner width=\"1/4\" css=\".vc_custom_1505764613224{margin-top: -100px !important;}\"][vc_single_image image=\"21007\" img_size=\"full\"][/vc_column_inner][vc_column_inner width=\"3/4\"][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][vc_column width=\"1/6\"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=\"1/6\"][/vc_column][vc_column width=\"2/3\" css=\".vc_custom_1505767018333{margin-top: -100px !important;}\"][vc_column_text]

החלום למרכז רוחני אנרגטי \"מרכבת אור\"

את המרכז בניתי/פתחתי מתוך חלום אישי למקום רוחני אנרגטי קסום מלא באור שבו אוכל לטפל, להעביר מדיטציות, ללמד ולהעביר את כל הידע שלי דרך סדנאות.
מתוך מחשבה וחלום שהמקום ייתן מענה מושלם ומדהים גם למטפלים ומורים רוחניים אחרים שמחפשים בית רוחני, אנרגטי, שקט וקסום להעביר בו את הסדנאות שלהם.
המרכז נפתח ונבנה בהמון חשיבה על כל פרט ופרט שנקנה במיוחד למרכז עם המון אהבה ומחשבה גם על כלי הנגינה שנמצאים בו שמגיעים מהרבה תרבויות בעולם בהם אני מבקרת.
במרכז החלל ישנה פירמידה ענקית מפליז ועליה קריסטלים שהבאתי מסדונה מרכז של וורטקסים, ישנם אבני קריסטל ענקיות בצורת לוחות הברית, בתקרת החלל ישנם מוביילים מקריסטלים כמעט מכל סוגי האבנים, קיים גם מבנה סטארגייט, ישנם גם אבני קריסטל ואבנים שנאספו ממקומות שונים בעולם כטיבט, נפאל, פרו, סדונה, מצרים והר שסטה, קיימים במקום גם ספרי הזוהר, פירמידת קריסטל נמצאת בתוך פירמידה הגדולה, שינו מקרן להרצאות מקרן, כיסאות מדיטציה וכיסאות רגילים,  וישנה אפשרות להקלטה של ההרצאות ועוד.
כמו כן יש פינות של כל התרבויות כמו: טיבט, מצרים, האינדיאנים והקבלה ספרי הזוהר.
ישנה פינה של המון סוגי כלפים, ספרים של העידן החדש ועוד.

קצת תיאור על המבנה

המרכז מחולק לשלושה חללים.
1. החלל הקידמי דרכו נכנסים פתוח עם דשא וגזבו לישיבה ויריעות עם סמלים טיבטיים להצללה שהגיעו במיוחד מטיבט מתאים לדברים פתוחים להפסקות בין ההרצאות.
2. חלל המרכזי של המרכז סגור ממוזג/מחומם.
3. חלל השלישי של המתחם הוא המטבח מאובזר מלא, פינת אוכל ושרותים ואפשר להגיע אליו גם מהכניסה הראשית ישנה כנסה נוספת לחלק הזה.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=\"1/6\"][/vc_column][/vc_row]